Diğer

  Minecraft Tuzak Kancası Yapımı, Nasıl Yapılır?

  MC oynarken sürekli saldırı mı alıyorsunuz? Minecraft tuzak kancası yapımı ile bu sorunu ortadan kaldırın. Tuzak kancası ve ipi yapmış olduğunuz evi ve çevresini korumaya yarayan en güzel icatlardan birisidir. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynarken geceleri rahat uyumak için tuzaklar kurmalısınız.

  Tuzak Kancası Nasıl Yapılır?

  Minecraft tuzak kancası yapımı oldukça kolay bir işlemdir. Toplamda 3 farklı malzemeden oluşur ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Tüm malzemeleri bulması oldukça kolaydır.

  Malzemeler:

  1. Demir
  2. Sopa
  3. Ahşap Kalas

  Bu üç materyal ile tuzak kancası craft edebilirsiniz. Malzemeleri yukarıda görünen şekilde üretim masasına yerleştirin. Buna dikkat edin. Bu malzemeler iki adet tuzak kancası yapmanıza olanak sağlayacaktır.

  Nasıl Kullanılır?

  Hazırlamış olduğumuz kancaları iki karşılıklı blok üzerine yerleştirin. Daha sonrasında örümcek kestiğimizde çıkan ipi o kancalar arasına takın. Bu şekilde üssünüz etrafında bir savunma oluşturun.

  Oluşturduğunuz savunma hattını ise kızıl taşlar (redstone) ile devre haline getirin. Tüm bu kurulumu yaptığınız zaman sizlerde üssünüzü veya evinizi güvene almış olacaksınız.

  Tuzak Kancası Ne İşe Yarar?

  Minecraft tuzak kancası iki farklı blok arasına bir tuzak hazırlamaya yarar. Normal şartlarda tuzak ipi olarak geçer. Herhangi bir kullanım limiti yoktur. Oyunda yer alan hayvanlar, yaratıklar, canavarlar veya cadılar dahil tüm moblar üzerinde etkilidir.

  Sadece sizi korumakla kalmaz, arkadaşlarınız ile oynadığınız vakitlerde onlara beklenmedik tuzaklar hazırlamanızı sağlar. Bu sebeple oldukça gerekli eşyalardan birisidir.

  Sonuç

  Minecraft tuzak kancası yapımı ve nasıl kullanıldığı konusunda bilgiler verdik. Eğer sizde savunma veya eğlence amaçlı tuzaklar kurmak isterseniz deneyebilirsiniz. Minecraft kitap yapımı isimli konumuzda ise kitaplar ile nasıl daha güçlü halle gelebileceğiniz belirtilmektedir. Bol eğlenceler.

  Frodo Baggins
  Frodo Baggins
  Ayrıkvadi'de aylakça dolaşırken kendi senaryosunu yazmaya başlayan oyun yazarı.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler