Hakkında

Merhaba sevgili oyuncu camiası ve oyun severler.

OyunYazar olarak 2023 yılının sonlarına doğru video oyunlarına olan sevgimizi, tutkumuzu ve heyecanımızı bir araya getirerek kurulmuş küçücük bir ekibiz. “Türkiye’nin Oyun Platformu” sloganı altında hayata geçirdiğimiz bu platforma büyük hayaller ve küçük adımlar ile giriş yaptık. Hepimizin severek takip ettiği video oyun sektöründeki deneyimimizi siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak ve tutkumuzu profesyonellik ile harmanlamak istedik.

Kuruluş

OyunYazar olarak başladığımız bu macera oynamış olduğumuz bir çevrimiçi oyun sırasında konuşurken düşünüldü. Oyun bitişinde konuşuldu ve haftalarca süren planlama sonrasında hayata geçirildi. Küçük bir ekip olarak çıktığımız bu yolda oyun dünyasının bilinmeyen içeriklerini sunmak ve oyuncuları en doğru bilgiye sorunsuz bir şekilde götürmek istiyoruz. Bu sebeple ekibimizin kurucu üyelerinden yeni katılacak üyelere kadar herkesin oyun tutkusunu paylaşmasını hedefliyoruz.

Misyon & Vizyon

OyunYazar olarak amacımız video oyunları dünyasına profesyonel bir yaklaşım katarak içeriklerimizi sevgi ile harmanlamak. Okuyucuları sıkmadan aradıkları şeyi eğlenceli bir şekilde karşılarına çıkartabilecek içerikler hazırlamak istiyoruz. Bu yüzden tüm içerikleri sade ama bir o kadar zenginleştirecek bir şekilde hazırlıyoruz. Merlin’in sihirli dünyasından sevgili dostumuz Nomad’a kadar en detaylı rehberleri ve makaleleri sizlerle buluşturmak istiyoruz.

Sevgi ve tutku ile hazırlamış olduğumuz bu içerikleri başta ülkemizde yer alan tüm oyunculara ulaştırabilmek ise en büyük hedefimiz. Daha çok insana ulaşarak tanınırlığımızı yükseltmek ve oyun dünyasında bilinen bir marka haline gelmek istiyoruz.

Bu yolculukta bize eşlik eden tüm okuyucularımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

İletişim Adreslerimiz

Bizimle istediğiniz her konuda iletişime geçebilirsiniz. Bu sebeple size birkaç alternatife sahip iletişim adreslerimizi bırakıyoruz.

E-Posta: mail@oyunyazar.com
Telefon: +90 530 144 81sıfırsekiz
Adres: Jordan Mijalkov 8/8 Üsküp/Kuzey Makedonya

Sevgiler,
OyunYazar Ekibi