Diğer

  GTA V Banka Nerede? Tüm Bankalar ve Lokasyonları

  Son zamanlarda haritanın büyümesi ve görev çeşitliliğin artması birçok oyuncuda kafa karışıklığı yarattı. Bu duruma maruz kalan oyuncular GTA V banka nerede? sorusunu sormaya başladılar. GTA V banka lokasyonu için farklı alternatifler mevcut. Oyun içerisinde birbirinden farklı dört banka yer alıyor. İşletilen bu dört farklı bankanın lokasyonları ise haritada farklı yerlerde. Ama üzülmeyin! Bu rehber içerisinde GTA V banka lokasyonları hakkında detaylı bilgiye erişebileceksiniz.

  GTA 5 Bankaları Hangileridir?

  Bu bankalar sadece GTA V için geçerlidir. FiveM veya diğer sunucularda farklılık gösterebilmektedir. Orijinal oyunda yer alan dört farklı banka şu şekildedir;

  • Fleeca Bank
  • Maze Bank
  • Lombank
  • Union Depository

  GTA 5’in hikaye modu sadece 3 bankaya sahiptir. Lombank sadece GTA V online sürümüne özeldir.

  GTA V Banka Nerede?

  Oyunda yer alan dört bankanın isimleri bu şekildeydi. Para çekme, para yatırma veya soygun gibi işlemler için gitmek istediğiniz bankaların tamamına ulaşım oldukça kolay. Peki bu bankalar nerede? GTA V banka lokasyonları şu şekilde;

  GTA V Maze Bank Lokasyonu Neresi?

  GTA V Online sebebiyle Grand Theft Auto oyuncularının en sık tercih ettiği banka Maze Bank olarak geçmektedir. Çünkü oyuncuların alım-satım gibi işlemlerde kullanabileceği banka Maze Bank’tır. Bu banka aynı zamanda şehrin en güzel lokasyonu içerisinde yer almaktadır. Bulunduğu bina ise göze çarpan gökdelenlerden bir tanesidir. Aynı zamanda GTA V büyük banka olarak geçmektedir.

  GTA V Maze Bank Lokasyonu: Del Perro bölgesinde bulunan Prosperity Caddesi içindedir.

  GTA V Fleeca Bank Nerede?

  Fleeca Bank oyunun en çok kullanılan bankalarından bir tanesi. Sokaklarda, caddelerde ve marketlerde karşılaştığınız birçok ATM cihazının sahibi olan Fleeca Bank şehirde onlarca noktada bulunuyor. Dolayısıyla bu noktalar arasından erişimi en kolay olanlar ise şöyle:

  • Route 68,
  • Alta bölgesinde yer alan Metero Street,
  • Hawick caddesinde birkaç tane,
  • Banham Kanyonu içerisinde yer alan Büyük Okyanus Otoyolu üzerinde,
  • Pillbox Hill’de yer alan Vespucci Bulvarı köşesinde,
  • Morningwood bölgesinde yer alan Del Perro’da.

  Tüm bu konumların yanında Fleeca Bank ATM’leri şehrin farklı köşelerinde de yer almaktadır. Petrollerde, marketlerde veya pasajlar içerisinde bankanın cihazları ile karşılaşabilirsiniz.

  GTA V Lombank Haritada Nerede?

  Boulevard Del Perro ile Bay City Avenue caddelerinin birleşiminde konumlanmıştır. Bu bankanın herhangi bir işlevselliği yoktur. Çünkü sadece GTA 5 Online için hazırlanmıştır. Bunun yanında satın alınabilir işletmeler içerisinde yer almaktadır.

  GTA V Union Depository Bankası Nerede?

  Power Street içerisinde yer alan Union Depository o bölgedeki en küçük gökdelende hizmet verir. Çünkü oyun içerisinde işlevsellik olarak en düşük fonksiyona sahip bankadır. Kullanım amacı ve hizmetleri oldukça kısıtlıdır.

  ATM Lokasyonları

  Oyuna son gelen güncellemeler ile artık atm nerede diye sormanıza gerek kalmayacak. Navigasyon menüsüne giriş yapıp oradan atm seçeneğini işaretleyerek oyunun sizi en yakın atm konumuna yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede para çekme ve yatırma işlemlerini kolaylıkla yapabileceksiniz.

  Sonuç

  Kısaca söyleyecek olursak, oyun içerisinde yer alan tüm bankalar bu şekildedir. Fakat oynadığınız FiveM veya benzer sunucular varsa bu durum değişebilir. Sunucu yönetimleri ekledikleri ekstra içerikler ile beraber çeşitliliği artırabilirler. Yeni eklenen bir bankada soygun yapmak istiyorsanız GTA 5 Askeri Üs Nerede? Nasıl Gidilir? Tam Lokasyonu! isimli içeriğimizden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede zırhlı araçlar temin edebilecek ve lojistik anlamında güçlü bir duruma geleceksiniz.

  Genel olarak GTA V banka nerede? sorusuna detaylı bir anlatım yaptık. Bu sorunun cevabını banka soymak için arayanlardan mısınız? O zaman FiveM Araç Kodları ile en hızlı arabalara da bir göz atabilirsiniz. Grand Theft Auto için daha fazla oyun rehberleri görmek ister misiniz?

  Feride Eryılmaz
  Feride Eryılmaz
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Bilgisayar oyunları tutkum küçük yaşta başladı ve halen devam ediyor. Ağırlıklı olarak simülasyon oyunları oynuyorum.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler