Yayın Politikası

Oyunyazar.com kendi içerisinde özel bir yayın politikasına sahip bir kuruluştur. Oluşturulan rehberler, makaleler ve anlatımlar için yayın politikası bu sayfada yer almaktadır.

Özgünlük

İnternet sitemizde görev yapan her yazarın içerikleri özgün bir halde yayınlanmaktadır. Yayınlanan içeriklerde yapay zeka kullanılmaz. Başka sitelerde yazılan yazılar izinli/izinsiz hiçbir şekilde internet sitemizde yer almaz. Ayrıca Oyunyazar.com içerisinde yayınlanan içerikler başka internet sitelerinde sunulamaz. Sitemizde oluşturulan tüm içeriklerin telif hakkı Oyunyazar.com’a aittir.

Yazarların Sorumluluğu

İnternet sitemiz çok yazarlı bir politika desteklemektedir. Sitemizde yayınlanan yazıların bazıları görevli bazıları ise gönüllü yazarlar tarafından oluşturulmuş. İçerik oluşturan her yazar Türkiye Cumhuriyeti için geçerli olan yasalara uygun içerikler oluşturmaktadır. Bunların yanında yanlış bilgi, yemleme ve benzer içerikler üretmemek yazarların sorumluluğundadır.

Hatalı İçerikler

Video oyunlar sektöründe hatalı içerikler ile karşılaşılması olası bir durumdur. Piyasaya sürülen oyunlar zaman içinde güncelleme alır ve değişiklik gösterirler. Bu sebeple hatalı içerikler meydana gelebilir.

Grafik ve Medya Kullanımı

Sitemizde eklenen içeriklerde belirli medya ögeleri ve grafikler kullanılır. Bu grafikler yetkili oyun yayıncılarının pazarlamada kullandığı ve izin verilen grafiklerden oluşur. Aynı zamanda sistemimize eklenen her grafik özgünleştirilir ve farklı bir hale gelir.

Bazı içeriklerde ise gömülü medya kullanılabilir. Youtube, Dailymotion veya benzer platformlarda eklenen içeriklerde gömülü medyaya izin vermek tamamen kullanıcı ve yayıncı inisiyatifinde olan bir durumdur. Oyunyazar.com’a eklenen tüm gömülü medyaların sorumluluğu medya içeriğini yayınlayan firma veya kişilere aittir.

İçerik ve yayınlar hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bu bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.