Diğer

  The Sims Filmi Yakında Geliyor!

  Oyun dünyası tarihi bir serinin film haberiyle sarsıldı. Cinsiyet fark etmeksizin oyuncu dünyasının en sevdiği serilerden olan The Sims için film çekildiği açıklandı. The Sims filmi Kate Herron tarafından kaleme alınacak. Ayrıca başrole Margot Robbie hayat verecek.

  İlk olarak Şubat 2000 tarihinde oyunculara sunulan seri büyük bir beğeni ile günümüzde halen oynanmaya devam ediyor. Tema olarak yaşam simülasyonu odaklı olan oyunun filminin de benzer olması muhtemel. Sevilen serinin yeni oyununun çıkışı öncesinde böyle bir sürpriz herkesi heyecanlandırdı.

  The Sims Filmi Nasıl Çekilecek?

  Serinin haklarını elinde bulunduran Electronic Arts filme destek verecek. LuckyChap isimli şirket ile işbirliğine giren EA filme belirli konularda yardım edecek.

  Filmin yönetmenliğini yapacak olan Kate Herron daha önce Loki yapımı ile kendini duyurmayı başarmıştı. Margot Robbie ise hepimizin bildiği ve aşina olduğu bir isim. Briony Redman ile Herron EA ile destekli bir şekilde senaryo hazırlayacak. The Sims filmi konu olarak neyi baz alacak tam olarak bilinmiyor. Fakat oyuna eklenen onlarca ek paketi düşünürsek güzel içeriklerin çıkabileceğini söylemekte mümkün.

  Filmin çıkış tarihi konusunda henüz bir netlik yok. The Sims 5 ile beraber güzel bir tanıtım şeklinde hayatımıza dahil olması muhtemel. Oyun dünyası olarak filmi bekliyor olacağız. Film hakkında gelişmeleri takip etmek için oyun haberleri kategorisine uğrayabilirsiniz.

  Frodo Baggins
  Frodo Baggins
  Ayrıkvadi'de aylakça dolaşırken kendi senaryosunu yazmaya başlayan oyun yazarı.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler