Diğer

  ETS 2 Radyo Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır? (Kendi Radyo Listenizi Oluşturun!)

  Simülasyon tutkunlarının en çok oynadığı oyunlardan birisi Euro Truck Simulator 2 oyunudur. Öyle ki oyunda süre olarak 10.000 saatin üzerinde birçok oyuncu bulunmaktadır. Bu sebeple o oyuncular için her detay önemlidir. Buna radyo sistemi dahil! Peki, ETS 2 radyo oluşturma işlemi nasıl yapılır? Kendi radyosunu oluşturmak isteyen oyuncular için detaylı olarak anlattık!

  ETS 2 Türkçe Radyo Nasıl Oluşturulur?

  Euro Truck Simulator 2 veya ATS oyuncularının kendi radyo listelerini oluşturmak için neler yapması gerektiğini anlattık. Aşağıda yer alan adımları uygulayarak sizlerde kendi seçtiğiniz radyolardan liste oluşturabilirsiniz. Eğer radyo oluşturmak sizin için zor geliyorsa kendi hazırlamış olduğumuz ETS 2 Türkçe Radyo Yaması konusunda yer alan hazır yamayı kullanabilirsiniz.

  1. İlk olarak bu adrese giderek üyelik kaydınızı oluşturun.
  2. Sonrasında oluşturmuş olduğunuz üyeliğe giriş yapın.
  3. Sağ üstte yer alan profil menüsündeki “listelerim” seçeneğine basın.
  4. Açılan ekrandan “yeni liste oluşturun” seçeneğine basın.
  5. Listeniz için bir isim girin ve kaydedin.
  6. Daha sonrasında yine sağ üstte yer alan “radyolar” isimli menü ögesine tıklayın.
  7. Açılan sayfadan isteğinize uygun filtreleme yapın.
  8. ETS 2 oyununda görmek istediğiniz radyoları listenize ekleyin.
  9. Tüm işlemler bitince tekrar profil ve listelerim seçeneğine basın.
  10. 5.adımda oluşturduğunuz listenin adına tıklayın.
  11. Çıkan sayfada “Oyuna Aktar” butonuna basın.
  12. ETS 2 veya ATS seçeneğiyle dosyayı indirin.

  Toplamda 12 adımdan oluşan bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınıza bir dosya inecektir. Bu sıkıştırılmış dosya içerisinde yer alan live_streams ismindeki dosyayı Belgeler\Euro Truck Simulator 2 içerisine atın. Sonrasında oyuna giriş yapın ve kendi oluşturduğunuz radyo ile keyfinize keyif katın.

  ETS 2 Radyo Oluşturma İşlemi Güvenli Mi?

  ETS 2 ve ATS oyuncularının radyo oluşturmak için kullandığı Radio Trucker tamamen güvenilir bir sistemdir. Fakat dijital yayın yapan radyolar sıklıkla kendilerini ve frekanslarını güncellerler. Bu sebeple belirli aralıklarda bozulmalar meydana gelir. Bu tür durumlarda listelerinizi yenileyerek tekrar aynı işlemleri yapmanız gerekir.

  ETS 2 kendi Türkçe radyonuzu oluşturma işlemi için yapılması gereken adımların tümü bunlardı. 12 adımda ve hızlı bir şekilde radyomuzu oluşturduk. Bu tür daha fazla içerik görmek için sitemizde yer alan oyun makaleleri kategorisine göz atmayı unutmayın. Bol eğlenceli iyi oyunlar dileriz.

  Feride Eryılmaz
  Feride Eryılmaz
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Bilgisayar oyunları tutkum küçük yaşta başladı ve halen devam ediyor. Ağırlıklı olarak simülasyon oyunları oynuyorum.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler