Diğer

  Prison Architect 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  Paradox tarafından satın alınan serinin yeni oyunu için çıkış tarihi yaklaşıyor. Prison Architect 2 çıkış tarihi konusunda artık geri sayım başladı. Yakın bir zaman içerisinde piyasaya çıkacak olan serinin yeni oyunu için hazırlıklar son aşamaya geldi.

  Hapishane inşa etme temasına sahip bu oyunda ilk oyuna göre büyük değişiklikler bulunuyor. Double Eleven tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan oyunun son hazırlıkları tamamlanmak üzere.

  Grafik konusunda devrim niteliğinde gelişmeler bulunan oyunda ayrıca birçok tasarım yeni bir boyut kazanıyor.

  Prison Architect 2 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

  7 Mayıs 2024 tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunda birçok yenilik bulunmaktadır. Oyun, eski motordan tamamen uzaklaşıp yeni bir dünyaya geçiş yapmış durumda. Bilakis sadece motor olarak değil, arayüz ve grafik konusunda da çığır açan değişiklikler mevcut.

  Artık Prison Architect 2 oynarken hapishane temasını iliklerimizde hissedebileceğiz. Bugüne kadar geliştirilen en detaylı hapishane oyununun çıkış fiyatı ise ön siparişte ülkemizde 23.99$. Fakat bu fiyat ön sipariş sonrasında muhtemelen değişecektir.

  Prison Architect 2 Steam Sayfası Bağlantısı

  Prison Architect 2 Oyun İçi Görüntüler

  Birçok yeniliğin bulunduğu oyunda en üzücü kısımsa artık çok oyunculu desteğin bulunmaması. Fakat ilerleyen zamanlarda bu özelliğin eklenme ihtimalini ise elememek gerekiyor. Birçok değişikliğin bulunduğu oyundan bazı ekran görüntüleri ise:

  Oyundan görüntülerden görüldüğü üzere bambaşka bir oyun bizleri bekliyor. Prison Architect 2 çıkış tarihi konusunda oyun dünyası büyük bir merakla bekleyişe geçti. Bakalım oyuncular bu büyük beklentilerin sonucunu alabilecekler mi? Ama bir diğer faktör var ki ekstra özelliklerinin tamamının ek paket ile geleceği az çok belli diyebiliriz.

  Feride Eryılmaz
  Feride Eryılmaz
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Bilgisayar oyunları tutkum küçük yaşta başladı ve halen devam ediyor. Ağırlıklı olarak simülasyon oyunları oynuyorum.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler