Football Manager 2024 hileleri konusunda birçok oyuncunun araştırma yaptığı bir gerçek. Oyunda yer alan sakatlıklar, bütçesizlik ve diğer sorunlar nedeniyle FM 2024 oyuncuları hileye başvurmak istiyorlar. Bu yüzden sizlere FM 2024 hileleri için kapsamlı bir rehber hazırladık. Bu rehber içeriğinde oyunda yer alan tüm hile metotlarını öğreneceksiniz.

Bu içerikte yer alan tüm Football Manager 2024 hileleri aynı zamanda FM Mobile 24 tarafında da yapılabilir.

FM 2024 Hileleri Nelerdir?

Oyun içi editör kullanımından herhangi bir üçüncü taraf uygulamaya gerek kalmadan hile yapabilmeye kadar tüm detayları derledik. İşte sizlere FM 2024’ün en dikkat çeken hileleri!

Üçüncü Parti Yazılımlar

Satın almış olduğunuz Football Manager 2024’e oyunun kendi editörü dahil değilse üçüncü parti yazılımlar kullanılmaktadır. Eğer bütçeniz varsa oyunun kendi editörünü kullanmanız daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Fakat bütçeniz yoksa diğer uygulamaları kullanın. Peki bu uygulamalar hangileri?

Genie Scout: Oyunun gözlemci sisteminden yararlanmak istemiyorsanız tercih edebileceğiniz Genie Scout yazılımı ile veri tabanında yer alan tüm oyuncuların mevcut ve potansiyel yeteneklini görebilirsiniz. Bu sayede bilinmeyen genç yetenekleri ilk keşfeden ve transfer eden siz olabilirsiniz.

Genie Scout indirmek için: FM 2024 Scout Programı [Editör]

Scout Editor: Kariyerinize devam ederken oyunculara, takımlara ve liglere müdahale etmenizi sağlayan uygulamadır. Yaklaşık olarak son 10 sürümde de piyasaya sürülmüştür. Tüm özellikleri kapsayan hali ücretli olsa bile basit sürümünü ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kaydet / Yükle Hilesi

Football Manager 2024 hileleri arasında serinin diğer sürümlerinde de olduğu gibi kullanabileceğiniz en basit yöntemdir. Önemli maçlar öncesinde, transfer görüşmelerinde ve benzer durumlarda oyunu kayıt altına alırsınız. Beklenmedik bir durum gelişirse kaydettiğiniz kariyeri tekrar yükleyin ve geri adım atın. Ayrıca yapılan araştırmalara göre kaydet / yükle yöntemi FM oyuncularının en çok kullandığı hiledir.

Özellikle kısa sürede başarıya ulaşmak isteyenlerin tercih ettiği kaydet / yükle yöntemi ile büyük başarılar elde edebilirsiniz.

Menajer Ekle Hilesi

FM 2024 hileleri arasında en popüler ikinci hile olarak kabul edilen menajer ekle/kaldır hilesi ile devasa transfer bütçeleri elde edin. Temel olarak hilenin mantığı yeni bir menajer yaratıp zengin bir kulübü yönetmeniz üzerine. Örneğin siz Anadolu takımlarından biri ile oynarken yeni menajer ekleyip 4 büyüklerden bir takımı yönetirsiniz. Yöneteceğiniz bu takımın transfer bütçesini kullanıp kendi takımınızdan kötü oyuncuları yüksek bedeller ile transfer edersiniz. Bu durumu büyük takımlardan bedavaya oyuncu almak içinde kullanabilirsiniz. Tamamen sizin opsiyonunuzda olan bir durum.

Football Manager 2024 hileleri konusunda söyleyebileceklerimiz bu kadar. Belirtmek isteriz ki oyun içinde konsol kullanımı gibi bir durum mevcut değil. En kolay hileler sadece editör ile yapılabilmektedir. Bu yüzden FM kendi içerisinde editör satışını da son 3 sürümdür aktif olarak yapmaktadır.

Paylaşımlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir