Diğer

  ETS 2 Türkçe Radyo Yaması (Güncel)

  Simülasyon oyunlarının en sevilen modellerinden bir tanesi olan Euro Truck Simulator 2 için güzel bir oyun modu hazırladık. ETS 2 Türkçe radyo kanalları sayesinde artık sürüşlerinizde yurttan uzak kalmayacaksınız. Tır sürüş esnasında dinlemeniz için tümü Türkiye radyolarından oluşan, anlık ruh halinize iyi gelecek her radyo frekansını dahil ettik.

  İçerisinde arabesk, folk, pop ve ağırlıklı yabancı şarkı çalan radyo kanalları vardır. ETS 2 radyo yaması ile artık vaktiniz yollarda daha hızlı geçecek. Euro Truck Simulator 2 kendi içerisinde Türkiye haritası barındırıyor ama Türkçe radyo konusunda herhangi bir girişimde bulunmuyor. Bu yüzden oyuncular bu isteğini kendileri karşılamak zorunda kalıyorlar. Fakat dert etmeyin. Kurulumu oldukça basit olan bu oyun modu ile artık tüm radyo kanallarınız Türkçe çalacak!

  ETS 2 Türkçe Radyo Yaması Nasıl Kurulur?

  Oynadığınız oyunu gerçek hayata yakın deneyime dönüştüren bu Türkçe radyo yamasının kurulumu oldukça basittir. Çünkü aşağıda yer alan adımları takip ederek kurulumu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


  1. Bu bağlantıyı kullanarak ETS 2 Türkçe yama paketini bilgisayarınıza indirin.
  2. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içerisinde yer alan “live_streams” isimli dosyayı “Belgeler Klasörü>\Euro Truck Simulator 2” içine atın. Değiştirilsin mi? uyarısını onaylayın.
  3. Euro Truck Simulator 2 oyununa giriş yapın. Oyunun ana menüsünde bulunan “Radyo” butonuna tıklayın. Buradan tüm radyolarınızı favorinize ekleyin.

  Ayrıca kendi radyosunu oluşturmak isteyen oyuncular ETS 2 Radyo Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır? konusuna göz atabilirler.

  Kısaca söyleyecek olursak favoriye eklediğiniz radyolar sürüş esnasında menüye dönmeye gerek kalmadan çalar. Radyo tuşuna basarak veya tırınızın içinden direkt olarak radyoyu açarak istediğiniz kanalları canlı olarak dinleyebilirsiniz. Tüm radyolar anlık olarak yayın yaptıkları için çalmaları 3-4 saniye gecikmelidir.. Bu yüzden frekans değiştirmeden önce kısa bir süre beklemeniz gerekir. Bu tür oyun modları için ilgili kategoriye bir göz atabilirsiniz.

  Frodo Baggins
  Frodo Baggins
  Ayrıkvadi'de aylakça dolaşırken kendi senaryosunu yazmaya başlayan oyun yazarı.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler