Discord görünmez avatar yapımı oldukça kolay bir işlemdir. Discord uygulaması popülerleşmeye devam ediyor. Bu durumda kullanıcıların daha dikkat çekici şeyler yapmak istemesi gibi nedenlere sebep oluyor. Görünmez profil resmi yapma işlemi de bunlardan birisi. Discord içerisinde özelleştirme imkanına sahip olduğumuz yüzlerce şey var. Popüler ve ücretsiz iletişim uygulamasının özelleştirme yapmamıza izin verdiği şeylerden birisi de avatar değiştirmek.

Profil fotoğraflarını değiştirmek isteyen kullanıcıların bazıları görünmez profil fotoğrafı koymak istiyorlar. Çünkü bu sayede topluluk sunucularında öne çıkacaklar ve daha fazla dikkat çekecekler. Tıpkı “Discord Görünmez İsim Yapımı Yapımı” konusunu araştırdıkları gibi. Çok fazla uzatmamak gerekirse görünmez avatar yapmak basit birkaç işlem ile mümkün.

Discord Görünmez Avatar Nasıl Yapılır?

Discord kullanıcıları için görünmez profil fotoğrafı yapmanın tek bir yolu bulunuyor. Bu yöntemi kullanarak basit bir şekilde diğer kullanıcılar arasından dikkat çekebilirsiniz. İşlemin mantığı ise şu şekilde işliyor;

  1. Tamamen transparan (şeffaf) bir resim oluşturuyorsunuz.
  2. Oluşturduğunuz bu resmi Discord profil fotoğrafı değiştirme bölümünden yüklüyorsunuz.
  3. Yüklemiş olduğunuz yeni avatar sayesinde kullanıcılar Discord uygulamasında diğer kullanıcılar hangi temayı kullanırlarsa kullansınlar tamamen görünmez profil fotoğrafınız olur.

Peki bu fotoğrafı nasıl yapacağız diye merak ediyor musunuz? O zaman hemen aşağıda bulunan fotoğrafı bilgisayarınıza indirin ve Discord’a yükleyin. Hepsi bu!

Discord Şeffaf Fotoğraf Örneği
Discord Şeffaf Fotoğraf Örneği

Fotoğrafı göremiyor musunuz? Hemen yukarıda! Yukarıda bulunan boşluğa fareniz ile bir kez tıklayın. Daha sonrasında açılan penceredeki beyaz kısma farenizin sağ tuşu ile tıklayın ve resmi farklı kaydet yapın. Bilgisayarınıza kaydettiğiniz resmi Discord’a yükleyin. Bu sayede sizin de tamamen özel bir Discord hesabınız olacak!

Paylaşımlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir