Black Desert karakter bağlama rehberi ile artık eşyalarınızı yan karakterinize kopyalayabileceksiniz. Oyuna eklenen en güzel özelliklerden birisi olan karakter bağlama işlemi kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemi yaparak ana karakterinizi oynarken yan karakterinizi de aynı seviyelere getirebileceksiniz.

Black Desert Karakter Bağlama Rehberi

Oyunda bağlı karakterler arasında geçiş yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Temel mantığı karakterinizi bağladığınız zaman diğer karakterinize eşya ve tecrübe puanı kopyalamak üzerinedir. Örnek vermek gerekirse; ana karakteriniz ile kestiğiniz her canavarda kazandığınız tecrübe puanı tam olarak yan karaktere yansır. Bu şekilde yüksek seviye canavarları keser ve hızlıca karakterinizi geliştirirsiniz.

Karakter Bağlama Nasıl Yapılır?

Black Desert Online içerisinde karakter bağlamak çok kolay bir işlemdir. Ana karakteriniz ile bağlamak istediğiniz karakteri aynı şehirde buluşturun. Sonrasında ana karakterinizden sol üst menüde yer alan “Karakter Destek” ikonuna tıklayın. Aynı şehirde bulunan diğer karakteri seçin ve bağla tuşuna basın. Tüm işlem bu kadardı!

Karakterin Eşyaları Nasıl Kopyalanır?

Karakterinizi bağlamış olduğunuz ekranda yer alan eşya kopyalama butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra açılan pencerede yer alan eşyalarınızdan kopyalamak istediğiniz seti seçin. Sonrasında “Marnie Yakıtı” aracılığı ile eşyaları kopyalayın. Yan karakterinize geçtiğiniz zaman tüm eşyaların o karaktere uyarlanarak kopyalandığını göreceksiniz.

Black Desert Online türündeki MMORPG oyunları içerisinde tek bir bilgisayardan farklı istemci kullanmadan karakter kasmak oldukça önemlidir. Bu rehberde yazılan işlemleri uygulayarak sizde yan karakterinizi geliştirin. Bu sayede aynı anda 2 farklı sınıfı tecrübe edebileceksiniz. Ayrıca Tutkunları İçin 5 MMORPG Oyun Önerisi konusunda yer alan diğer oyunları da keşfedebilirsiniz.

Black Desert oyununun zorlu dünyasındaki maceranızda bu işlemleri hızlıca yaparsanız gelişim aşamanız ikiye katlanır. Bol eğlenceler!

Paylaşımlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir