Diğer

  GTA 5 Askeri Üs Nerede? Nasıl Gidilir? Tam Lokasyonu!

  GTA V oynarken uçak ve helikopter gibi hava araçlarına ihtiyaç duyanların merak ettiği bazı sorular mevcut. GTA 5 askeri üs nerede? 51.bölge lokasyonu neresi? gibi soruların cevaplarını hazırladığımız içerikte artık askeri üssün konumu aklınızdan çıkmayacak.

  GTA 5 Askeri Üs Nerede?

  Grand Theft Auto V oynarken ağır zırhlı kara araçları ve savaş uçağı gibi hava araçlarına ihtiyaç mı duyuyorsunuz? O zaman askeri üs konumuna giderek bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Fakat işinizin kolay olacağını düşünmeyin. Birçok GTA V oyuncusunun bilmediği şey askeri üssün korunaklı bir alan olduğudur. Bölgeye gitmeden önce tam zırhlı ve donanımlı bir hale gelmeli ve çatışmaya hazır olmalısınız. Peki “Fort Zancudo” ismiyle geçen ve merak edilen bu GTA 5 askeri üs nerede?

  GTA 5 Askeri Üs Lokasyonu
  GTA 5 Askeri Üs Lokasyonu

  Merak edilen askeri bölge (51.bölge) haritada seçili alanda yer almaktadır. Bu bölgeye Fort Zancudo ismi verilmiştir. Sıkı güvenlik önlemleriyle korunan bölgeden alınan araçlar aranma seviyenizi en üst yıldıza çıkartacaktır. Bu yüzden dikkatli bir şekilde hareket edilmelidir.

  GTA 5 Askeri Üsse Nasıl Gidilir?

  Oyuncuların askeri üsse gitmesi için ilk olarak bölgenin yakınında bulunan köprüden geçmeleri gerekmektedir. Korunaklı alanlara gitmek içinse hava veya deniz yolu tercih edilebilir. Fakat gizlilik içerisinde hareket etmek istiyorsanız en iyi giriş yolu bölgeye denizden ulaşım sağlamaktır.

  Bunların yanı sıra hızlı araçlar ile bölgeye giriş sağlayabilirsiniz. GTA Araç Kodları Listesi (Suv, Spor ve Diğer Arabalar) konusunda yer alan birbirinden hızlı arabaları seçebilirsiniz. Çünkü hızlı bir şekilde bölgeye giriş yapmanız ve ilerlemeniz gerekir. Bu sayede orada yer alan korunaklı veya zırhlı araçları ele geçirmeniz daha bir kolay hale gelir.

  Savaş Uçağı Nerede?

  Haritanın sol üst bölgesinde yer alan askeri üs bölgesine giderek savaş ve jet uçağı temin edebilirsiniz.

  GTA 5 Gerçek Hayatta Hangi Şehir, Ülke ve Eyalette Geçiyor?

  GTA V oyununda yer alan Los Santos şehri gerçek hayatta A.B.D. üzerinde Kaliforniya eyaletinde yer alan Los Angeles şehrinden esinlenilerek oluşturulmuştur.

  51.Bölge Nerede?

  Oyunda adını sıklıkla duyduğunuz 51.bölge haritanın üst bölümünde yer alan askeri üsse denmektedir.

  Feride Eryılmaz
  Feride Eryılmaz
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Bilgisayar oyunları tutkum küçük yaşta başladı ve halen devam ediyor. Ağırlıklı olarak simülasyon oyunları oynuyorum.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler