Diğer

  FM 2024 Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması

  Menajerlerin FM oynarken en çok zorlandığı konulardan bir tanesi yabancı sınırıdır. Bazı liglerde uygulanan yabancı sınırlaması sebebiyle kadro kurulurken zorlanırız. Bunu ortadan kaldırmak için FM 2024 yabancı sınırı kaldırma yaması hazırladık. Bu yamayı kullananlar Türkiye Ligi dahil birçok ligde rahat edecekler.

  Hiçbir şekilde yabancı sınırı gibi konularla uğraşmak istemeyen oyuncular için çıkartılan bu yama tamamen ücretsiz. Football Manager oynayanların kariyer yaparken mutlaka kullanması gereken bu yamanın detayları ise şu şekilde:

  FM 2024 Yabancı Sınırı Kaldırma Yaması Nasıl Kurulur?

  FM’de yer alan tüm ligleri veya alt ligleri kapsayan bu yama ile yabancı sınırı olmadan oynayabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için gereken tek şeyse birkaç adımdan oluşan kurulumu tamamlamak. Bu adımlar;

  • FM 2024 yabancı sınırı kaldırma yamasını bu bağlantıdan indirin.
  • İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosya içerisinde yer alan .fmf uzantılı dosyaları “C:\Kullanıcılar\KullanıcıAdı\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2024\Editor Data” içerisindeki klasöre atınız. Eğer bu isimde bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • FM 2024’e giriş yapın ve yeni bir kariyer açın. Çünkü eski kariyerde bu yama çalışmaz. Bu yüzden yeni bir kariyer açmak zorundasınız.
  • Kariyer açma sayfasında veri tabanı büyüklüğünü ayarladığımız kısımda eklemiş olduğumuz bu yamayı seçin ve kariyerinize başlayın.

  Bu yama ile yabancı sınırlamasından tamamen muaf olacaksınız. Fakat orijinalliği korumak isteyen ve gerçekçi oyunu seven kullanıcılar için bir şey diyemeyiz. Benzer içerikler için https://oyunyazar.com/oyun-modlari/ kategorisine göz atmayı unutmayın.

  Osman Turgut Özden
  Osman Turgut Özden
  Orta yaş krizi geçiren yazılım mühendisi. Hobi olarak oyun geliştirir ve pazarlar.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler