Diğer

  M&B 2: Bannerlord Çocuk Yapma Rehberi (Kapsamlı)

  M&B 2: Bannerlord oyununda çocuk yapma sistemi basit bir anlayışa sahiptir. Fakat bazı durumlarda karakterinizin çocuğu bir türlü olmaz. Bu tür durumlardan kaçınmanız için kapsamlı bir Bannerlord çocuk yapma rehberi hazırladık. Bu rehberde yazılanları uygulayarak kısa süre içerisinde istediğiniz kadar çocuk yapabileceksiniz.

  Bilindiği üzere Bannerlord oyununda karakterler ölümsüz değildir. Belirli bir dönem yaşarlar, savaşırlar ve ölürler. Buna oyundaki ana karakterde dahildir. Bu yüzden ailenizi devam ettirebilmek için çocuk yapmak önemli bir nedendir. Sadece bununla kalmayıp büyüyen çocuklarınıza ordunuzda yer verin, kervana gönderin veya vali olarak atayın. Kısacası çocuk yapmak Bannerlord için gerekliliktir.

  Bannerlord’da Çocuk Nasıl Yapılır?

  Bannerlord çocuk yapma işlemi yaparak oyundaki hikayeyi ve ailenizin devamını garanti altına alabilmeniz mümkün. Oyuna getirilen son güncellemeler sonrasında bu işlemleri kısa sürede halledebilirsiniz. Bannerlord içerisinde çocuk yapmak için eşinizle vakit geçirmeniz yeterli oluyor.

  1. Eşinizi ordunuza dahil ederek gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Böylelikle hamile kalma süreci için ekstra olarak zaman kaybetmemiş olursunuz. Eşinizin ordunuzda yer alması onunla sürekli vakit geçirdiğiniz anlamına gelir.
  2. Eşinizin bulunduğu yerleşimde konaklayabilirsiniz. Şehirde kal seçeneğini seçerek o şehirde bulunmanız çocuk yapma sürecini başlatacaktır.

  İpucu: Evleneceğiniz kişiyi seçtiğiniz zaman onunla ilişki puanınızı en yüksek seviyeye getirin. Bu sayede evlendiğiniz zaman çocuk yapmak istediğinizde eşiniz sizi reddetmeyecektir. Aynı zamanda ilişki derecenizi artırmak için şehirlerde satılan pırlanta ve elmas gibi hediyeleri satın alarak bu kişiye götürebilirsiniz.

  Bannerlord için çocuk yapma durumu bu kadar kolay. Eğer eşinizle aranız iyi değilse çocuk yapma girişimine yanaşmaz. Bu yüzden çocuğunuz olmaz. Eşinizle aranızı düzeltmek püf noktalardan bir tanesidir. Tüm bunlara rağmen çocuğunuz olmuyorsa hile yardımı ile bu işlemi yapabilirsiniz. Fakat hile kullanmak oyundaki başarımları kapatacaktır. Bu yüzden oyun başında erken evlilik yapmak yerine ilişkiniz en yüksek seviyedeyken evlenmeniz en doğrusu olacaktır.

  Çocuk Yapma Hilesi

  M&B 2: Bannerlord sürekli güncelleme alan ve gelişmeye devam eden oyunlardan bir tanesidir. Oyunun satışa erken erişim olarak çıkması yüzünden oyunda bazı hatalar meydana gelebilir. Eğer eski bir kayıt dosyası üzerinden oynuyorsanız ve hiçbir şekilde çocuk yapamıyorsanız hileye başvurabilirsiniz.

  Çocuk yapmak için konsola aşağıda yer alan kodu yapıştırmanız yeterli olacaktır.

  • campaign.conceive_child

  Bu hile kodunu konsola yapıştırdıktan sonra eşiniz hamile kalacaktır. Eğer o an bir eşiniz yoksa oyun sizi rastgele biriyle evlendirir.

  Bannerlord için çocuk yapma sistemi hakkında tüm detaylar bu şekildeydi. Bu tür daha fazla içerik için “oyun rehberleri” içeriklerimize göz atmayı unutmayın!

  Feride Eryılmaz
  Feride Eryılmaz
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Bilgisayar oyunları tutkum küçük yaşta başladı ve halen devam ediyor. Ağırlıklı olarak simülasyon oyunları oynuyorum.
  Sevilen İçerikler

  Benzer İçerikler