Film-Diziİnceleme

Yenilmezler: Son Oyun İncelemesi

Marvel, daha önce hiç olmadığı kadar süper kahraman destanı sunuyor

Marvel Studios, yaklaşık 11 yıl önce 2008 yılında Demir Adam ile Marvel Sinematik Evrenini başlattı. O zaman kendi menşei filmlerindeki kahramanları tek bir yere toplayarak Yenilmezler’e nispeten mütevazı bir yapısı vardı. Robert Downey Jr.’ın Demir Adam olarak ilk çıkışını yaptığı on yılda MCU, dünyanın en güçlü kahramanlarından Galaksinin Muhafızlarına kadar, evrenin her yerinden süper kahramanlar içerecek kadar büyüdü. Yenilmezler: Son Oyun, MCU’nun 22. Filmi ile ilk kez Demir Adam ile başlayan hikayeyi bitirerek muhteşem bir başarı yaptılar. Yenilmezler: Son Oyun geçmişi tatmin edici bir finalle onurlandırırken epik bir süper kahraman macerası sunarak MCU’nın hikayesini tamamladı.

Yenilmezler: Son Oyun, Avengers: Infinity War olaylarından sonra başladı. Yenilmezler’in dağılıp yenildiği görüldü. Thanos kazandı ve evrendeki yaşamın yarısını mahvetti. Sadece orijinal yenilmezler olan Demir Adam, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Kara Dul, Hawkeye ve değişik formlardaki birkaç müttefik birlikte kaldı. Hayatta kalanlardan her biri, Thanos’un Dekimasyonundan gelen serpinti ile farklı şekillerde uğraşır. Ancak yok olanları kurtarmak için potansiyel bir fırsat ortaya çıktığından hepsi bir araya gelir ve herkes Thanos’u yenmek için yola çıkar.

Yenilmezler: Son Oyun gerçekten mükemmel bir filmdir. Yapımcılar 3 saatlik filmin her saniyesi dolu dolu kullanmışlar. Marvel ve yapımcılar tüm MCU hayranlarını tatmin edecek bir film sunmak için herşeylerini ortaya koymuşlar. Sonuç olarak Yenilmezler: Son Oyun, MCU’ya geçici bir ilgi duyanlarda dahil olmak üzere Marvel hayranları için mutlaka görülmesi gereken bir film. Yenilmezler: Son OyuN, Marvel Studios’un büyük beklentileriyle karşı karşıya ve bu beklentileri de fazlasıyla aşmış durumda. Basitçe konuşursak Yenilmezler: Son Oyun, şimdiye kadar ki en iyi Marvel filmi denilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=TcMBFSGVi1c

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı