Mobil

Toplam 110 TL Tutarındaki 7 Android Uygulaması Ücretsiz Oldu

Play Store hesabınızla elde edebileceğiniz 7 adet ücretsiz Android Uygulamasına ait liste.

Google Play Store’daki toplam değeri 110 TL olan 7 uygulamanın ücretsiz olması Android kullanıcıları için önemli bir haber. Aşağıda yer verdiğimiz ücretsiz Android oyunları ve uygulamaları listemizde birbirinden farklı ve çok fonksiyonlu uygulamalar yer alıyor.

Android kullanıcıları Google Play Store üzerinde yer alan ve işlerine yarayacağını düşündükleri uygulamaları normal standartlarda da ücretsiz olan birçok oyun ve uygulamayı zaten kullandı. Bu durumda Play Store üzerinde yer alan ücretli uygulamalar kullanıcıların gözüne daha ilgi çekici geliyor. Kısa süreli de olsa ücretsiz olarak sunulan ilgi çekici bu uygulamaları detaylı olarak incelemek için aşağıdaki listemize bakabilirsiniz.

Civilization Path

Civilization Path, almış olduğunuz stratejik kararlarla yön vermek zorunda olduğunuz bir Android oyunu. Normal şartlar altında 4,99 TL olan bu oyun sadece 1 günlüğüne ücretsiz. 70MB disk alanı kaplayan bu oyun ortalama 4.3 reyting puanıyla başarılı görülüyor. Aksiyon, macera ve FPS oyunlarına göre daha detaylı yönleriyle ön plana çıkan strateji oyunlarının en önemli yönü olan anlaşılabilir dil desteği bu oyunda mevcut. Civilization Path oynarken Türkçe dil seçeneğini kullanabilirsiniz.

Partiture Live – Learn to Read Sheet Music Easy

Bu uygulama müzikle yakından ilgilenenler için muazzam bir paylaşım olacak. Bu uygulama ile çalmış olduğunuz müzik aletinde hangi notaya basmış olduğunuzu eş zamanlı olarak görebiliyorsunuz. Böylece el hareketlerinizin notalara göre yönlenmesini daha kolay bir şekilde sağlayabiliyorsunuz. Toplamda 5 gün ücretsiz kalacak olan bu uygulamanın boyutu 6 MB kadar. Ortalama 4.0 reyting puanıyla dikkat çeken bu uygulamanın normal şartlar altındaki fiyatı ise 40,99 TL olarak biliniyor.

Wholesome World

Yaşam tarzına çeki düzen vermek isteyenler Wholesome World isimli uygulamayı Android cihazlarına yükleyebilirler. Sağlıklı beslenme düzeni oluşturma hususunda kullanabileceğiniz bu program toplamda 24MB boyutunda. Ne kadar süre ücretsiz kalacağı bilinmiyorken, reyting puanı 3.9 seviyesinde ve normal şartlar altında satış fiyatı 23.99 TL.

Rusty Memory VIP: Survival

Hayatta kalma oyunlarından hoşlanıyorsanız Rusty Memory VIP: Survival isimli bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Toplamda 5 gün ücretsiz kalacağı açıklanan bu oyunun diskteki boyutu 56MB iken, ortalama puanı 3.8 ve fiyatı 12,99 TL olarak dikkat çekiyor.

Dead Rain : New zombie virus

Fantastik Android oyunlarından bir tanesi olan Dead Rain : New zombie virus Play Store’da ücretsiz olan 7 uygulamadan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Şuan için ücretsiz olan bu oyunun normal fiyatı 11,99 TL iken, puanı 4.1, boyutu 56MB ve ücretsiz kalacağı süre 7 gün olarak biliniyor.

Buff Knight – RPG Runner

Türkçe dil desteğine sahip Android oyunlarından bir tanesi olan Buff Knight – RPG Runner toplamda 12 dil seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Kılıç kalkan kuşanıp dünyayı kurtarmayı düşünüyorsanız bir süreliğine ücretsiz olan bu oyunu Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Boyutu 23MB iken, puanı 4.3 ve fiyatı 1,99 TL olarak biliniyor.

Mislead

Android cihazlarında zeka oyunlarına da yer vermeyi düşünenlere özel olarak tavsiye edebileceğimiz bu ücretsiz Android oyunu 3 günlüğüne ücretsiz. Fiyatı 8,69 TL iken 3.9 puanlı bu oyun diskte 29MB yer kaplıyor.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı