PS4

PS Plus Ocak 2020 Oyunları Neler Olacak?

Her ay olduğu gibi Ocak 2020 döneminde de ücretsiz PS Plus oyunları belli oldu.

PlayStation Plus abonesi olan kullanıcılar PS Plus oyunlarına her ay ücretsiz olarak erişebiliyor. Ocak 2020 için bu oyunların neler olduğu Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan resmi duyurunun ardından netleşti. Bu listede yer alan oyunlar öncesine göre biraz daha basit kaçmış gibi görülüyor ancak eğlenceli vakit geçirilebilecek birkaç oyun bulunuyor.

Ücretsiz PS Plus oyunları önceki aylarda olduğu gibi yine 2 farklı türde gelecek. Küresel ölçekte tanıtılan bu oyunların isimleri Goat Simulator ve Uncharted: Nathan Drake Collection olarak duyuruldu. Ocak 2020’de Dünya genelinde bu oyunlar oynanacak olurken Türkiye kullanıcılarına farklı bir oyun sunulacak. Bunun nedeni Kasım ayı ücretsiz oyun listesinde yer alan Outlast 2’nin Türkiye PSN’de yer almadığından Goat Simulator verilmişti. Ocak 2020 içinde Goat Simulator yerine Frantics oyunu verildi.

Frantics

Frantics oyunu içerisinde 15 farklı mini bölümden oluşuyor. Yarış temalı bir oyun olan Frantics’de en hızlı koşanlar değil, en kurnaz olanlar kazanıyor. Oyun tek başına yada arkadaşlarla birlikte oynanabilir. Oynadığınız süreçte arkadaşlarınızdan destek alabilir yada onlara karşı beklenmeyen tuzaklar kurabilirsiniz. Bu oyunun en eğlenceli yönü multiplayer modu olarak dikkat çekiyor.

Uncharted: Nathan Drake Collection

PS Plus kullanıcılarına sunulan Uncharted: Nathan Drake Collection 3 oyunluk bir seriden oluşuyor. Uncharted: Drake’s Fortune , Uncharted 2: Among Thieves  ve Uncharted 3: Drake’s Deception isimli bu oyunlarda panama kıyılarında maceraya başlayan Nathan Drake’in hikayesine tanık olacağız.

PS Plus abonesi olan premium kullanıcıların ücretsiz olarak erişim sağlayacağı bu oyunlar 6 Ocak 2020 tarihinde erişilebilir olacak. Önceki ay oyunları da bu tarihe kadar geçerliliğini koruyacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı