NintendoPCPS4TeknolojiXBox

MORTAL KOMBAT 11 İNCELEME

90’lı yıllarda Mortal Kombat, şiddetli dövüşleriyle, özellikle de hemen hemen her hayati organın sanki delinebileceği, yırtılabildiği, parçalanabileceği veya bir karakterin vücudundan kopabileceği acımasız şiddetli “Ölümcül” bitiricileriyle ismini yaptı.

Mortal Kombat 11’de, bu kanlı bitirme hamleleri, bir rakibin bir helikopterin dönen rotorlarına ateş etmesinin ümit verici göründüğü noktaya kadar her zamankinden daha yaratıcı ve daha şiddetli. Buna rağmen, dökülen tüm iç organların arasında, Mortal Kombat 11 aynı zamanda zekice dövüş taktikleriylede çok iyi.

Bir kere olsun, Mortal Kombat’ın ana çekiciliği sadece aşırı şiddet değil, öyküsüdür. Herhangi bir dövüş oyunu için, bu oldukça sıra dışı bir şeydir.Mortal Kombat’ın hikayesi aşırı vahşi bir yolculuktur. . Düğümlü, zaman harcıyor olsada oyunun kahramanları kendilerini geçmiş ve gelecekteki sürümleri ile müttefiki ve bazen savaşmak zorunda.

Sonuç, daha az şaka ve daha fazla hayal kırıklığı olan bir Marvel filmi gibi saçma ama eğlenceli. Yazım aynı standartta olmasa da etkileyici görünüyor ve aksiyonun sonu gelmiyor. Mükemmel seslendirme oyuncuları sık sık keşif blokları yoluyla yollarını çiğnemek zorunda kalmak.

https://www.youtube.com/watch?v=_axnJ24JgrM

Mortal Kombat 11 hoş bir erişilebilirlik ve zorluk dengesi sunuyor. Yeni oyuncular geniş kapsamlı öğreticilerin avantajlarından yararlanabilirken, çevresel saldırılar ve güçlü, bir kerelik “Ölümcül Darbeler” ilk birkaç saat içinde kendilerini tutmalarına yardımcı oluyor. Deneyimli oyuncular, doğru bir şekilde zamanlanmışsa, özel hareketlerin daha ayrıntılı sürümlerini tetikleyen yeni “Amplify” yeteneğini geliştirmekten keyif alacaklardır.

Kaliteli bir dövüşçü olmasının yanı sıra, Mortal Kombat 11 cömerttir. Belki de aşırı öyle. Oyun, yeni hamleler ve karakterler için kostümler gibi rastgele ödüller için oyun içi para birimini değiştirebileceğiniz bir “Krypt” alanına sahiptir. Ancak, belirli bir savaşçı için belirli bir ölümün peşindeyseniz, doğrudan kilidini açmanın bir yolu yoktur. Sandıkların açılması için harcanan zaman, düşlerinizi beyazlığa atmak için harcanan zaman değildir. Oyuncular zaten her şeyi elde etmek için harcayabilecekleri zaman veya para miktarını önemsiyorlar.

Oysa bu, uzun zamandır rahatça ve zevkle oynanan en iyi Mortal Kombat. Başka birine karşı rekabetçi bir şekilde oynanan, harika ve tek oyunculu deneyimi en son dövüşçülerin en başarılısı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı