XBox

Microsoft The Witcher 3 Game Pass e Getiriyor

Microsoft, Aralık ayında Xbox Game Pass'a getireceği bir grup oyunu açıkladı. The Witcher 3 ve Untitled Goose Game gibi oyunlar game pass'e geliyor..

Aralık ayında Xbox Game Pass abonelik servisine gelecek olan bir sonraki oyunlar açıklandı. Microsoft son zamanlarda Xbox Game Pass’a sürekli oyun ekliyor ve 2020’de daha da fazlası eklenecek. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden paylaşılan gönderi ile de The Witcher 3 Game Pass e geleceğini öğrenmiş olduk.

Xbox Game Pass, kullanıcıların bir kütüphaneden aylık olarak tüm oyunları indirmelerini sağlayan bir abonelik hizmetidir. Bu yıl Microsoft, hizmetin hem Game Pass hem de Xbox Live Gold aboneliğini içeren premium bir sürümü olan Xbox Game Pass Ultimate’ı tanıttı. Kullanılabilir oyunlar, konsol ve PC arasında biraz farklıdır, ancak Microsoft, hizmete şaşırtıcı sayıda yakın zamanda çıkmış oyun ekliyor. Bu durumun ayın geri kalanında Game Pass’a gelen yeni oyunlarla devam edeceği görülüyor.

Bunada Göz Atın : Kojima’nın Son Oyunu Death Stranding İnceleme

Hangi Oyunlar Geliyor

Bugün Xbox Wire’da yayınlanan bir yayında, Xbox Game Pass topluluk yöneticisi Megan Spurr, Aralık ayının sonraki bölümünde Game Pass’a konsol için gelen başlıkları açıkladı. Saçma ve eğlenceli Untitled Goose Game, 17 Aralık’tan itibaren indirilebilir olacak. 19 Aralık’ta, aynı anda üç oyun daha gelecek: Life is Strange 2 Bölüm 5, Pillars of Eternity ve The Witcher 3: Wild Hunt. XCOM-esque Gears TacticsOri and the Will of the Wisps, ve Bleeding Edge de dahil olmak üzere gelecek birkaç sürüm daha önceden yüklenebilir olacak. Bu Game Pass eklerinin Windows 10’da değil, yalnızca Xbox One’da olacağı belirtelim.

The Witcher 3 Game Pass e gelmesi konsol tarafında oldukça kullanışlı olacaktır çünkü kendisi Microsoft Store’da 70.50 tl den satılıyor. Steam’de ise tüm dlcler ile birlikte 75 tl olan oyunu indirim döneminde 30 tl ye alabilirsiniz.

Her zamanki üye avantajları, oyun güncellemeleri ve Xbox Game Pass Quests’in yanı sıra, birkaç oyun yakında hizmete girecek. Tecmo Bowl Throwback ve Double Fine’s Headlander hem yakın zamanda servisten çıkarılmış olacak. Gönderi gerçekte silinecekleri tarihi belirtmiyor, ancak hala şansınız varken onları oynamanızı tavsiye ediyor.

Geçtiğimiz aylarda, Xbox Game Pass giderek daha değerli bir hizmet olduğunu kanıtladı. Tamamen ucuz bir aylık maliyetle bütünüyle oynanabilecek The Outer Worlds gibi yepyeni, tam fiyatlı ve kaliteli oyunlara yer verdi. Game Pass zaten 2020’de oldukça büyük bir oyun dizisine sahip, bu yüzden hizmet ivme ve aboneler kazandıkça değerini koruduğunu umuyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı