PC

Horace Epic Store’da 7 Günlüğüne Ücretsiz Oldu

Epic Store düzenli bir şekilde ücretsiz olarak sunmaya devam ettiği oyunlarına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer Epic Store hesabınız ile sahip olabileceğiniz oyunun adı Horace olarak açıklandı. Steam’den satın almayı tercih ettiğiniz takdirde 25 TL tutarındaki ücretini ödemeniz gereken bu oyun Epic Store ücretsiz oyun politikası kapsamında kısa bir süreliğine de olsa tamamen ücretsiz. Bu süre zarfını iyi değerlendirerek ücretsiz Epic Store oyunları listesinde yer alan Horace’ı elde edebilirsiniz.

Oyun 16.01.2020 tarihi itibariyle ücretsiz oldu. Bugünle birlikte toplamda 7 gün ücretsiz olarak kalacak. Süreniz dolmadan Epic Store üyeliğinizle oyun kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Horace 2019 yılının en popüler oyunlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Hemen oynamıcak olsanız bile firmanın ücretsiz oyun kampanyasından yararlanarak bu oyunu alıp kıyıda köşede saklamanız gerekiyor. Horace’da içerisinde bulunduğumuz evrene bir robotun gözünden bakıyoruz. Robot olarak yaşamak, onun duygularına tanık olmak ve dünyayı farklı bir bireyin göz aralıklarından izleme deneyimine sahip oluyoruz. Şimdi Epic Store ücretsiz oyun kampanyasında yer alan bu oyunla ilgili çok fazla spoil vermeden kısaca Horace’dan bahsedelim.

Horace Oyununun Özellikleri Nelerdir?

Horace, tür olarak aksiyon, bağımsız ve platform kategorisinde yer alan bir oyun. Sabit diskiniz üzerinde 12GB kadar bir alan kaplayacak. Ortalama bir i5 işlemciye sahip olarak oynayabileceğiniz bu oyunu çalıştırmak için Windows 7 işletim sistemi yeterli. W10’u zorunlu kılmıyor. Herhangi bir DX12 grafik kartı ile çalıştırabileceğiniz bu oyun için optimum bir orana sahip 4GB RAM’de yeterli.

Steam üzerinde de olumlu bir değerlendirme oranına sahip olan Horace’da etkin bir başarıya sahip olmak için güçlü refleks ve hızlı el becerileri gerekiyor. Aynı zamanda hareket planı da oldukça önemli. Ancak sahip olduğunuz hızlı refleks ve diğer yeteneklerinizi hareket planınızla eş zamanlı olarak uygulayabildiğinizde Horace’da başarılı olma şansına sahipsiniz. Horace her ne kadar zorlu bir oyun olsa da sinir bozucu niteliklere sahip değil. Ortaya çıkarmış olduğu bu zorluklar daha çok eğlendirici yönde devam ediyor.

Sürekli olarak popüler kültüre göndermeler yapmaya devam eden bir oyun olan Horace’ın birçok referansı da bulunuyor. Özellikle Douglas Adams’ın referansları öne çıkıyor. Horace tek başına bir oyun dünyası değil. Kendi beraberinde birçok mini oyunu da bünyesinde barındırıyor. Bir müddet Horace dışında vakit geçirmek istediğiniz takdirde tercih edebileceğiniz bu oyunlar çeşitli türlere ayrılıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı