PC

Arma 3, İndirimli Satın Alma Fiyatıyla Steam’de Ücretsiz Oldu

Son zamanların en popüler FPS oyunlarından birisi olan Arma 3 Steam üzerinde indirimli satın alma fiyatıyla birlikte ücretsiz oldu.

Steam özellikle oyuncularına dönem dönem sunduğu oyun indirimleri ve ücretsiz oyunlarıyla dikkat çeken bir platform olsa da son zamanlarda Epic Store bu konuda bir adım daha önde duruyordu.Özellikle kullanıcılarına düzenli olarak ücretsiz oyun vermeye devam etmesi ve 2020 yılında da bu politikayı sürdürecek olması firmanın çok dikkat çekmesini sağlamıştı. Bu tarz girişimler karşısında kayıtsız kalmak istemeyen Steam’de indirim ve ücretsiz oyun kampanyalarını ele almış olsa gerek ki Arma 3 indirim kampanyasını oluşturdu. Bu süreçte oyunu deneme şansı bulup, hoşlananlar yine firmanın yapmış olduğu kampanyadan yararlanarak indirimli fiyatıyla satın alabilecek.

Steam’ın düzenlemiş olduğu kampanyayla birlikte fiyatı oldukça uygun rakamlara inen Arma 3’e %70’lik indirim fiyatıyla sahip olabiliyorsunuz. Normal şartlar altında satın almak için 75 TL ödemeniz gereken Arma 3 “22.50 TL” karşılığında Steam kütüphanenize eklenebilecek. Steam’le ilgili yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz veya bu platformu hiç tanımıyorsanız ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Steam üzerinden satın almış olduğunuz oyunlar sonsuza kadar/oyun kurallarına aykırı davranıp ban yiyene kadar sizin olmaya devam ediyor. İnternet üzerinden de almış olsanız şifrenizi unutmadığınız sürece bu oyuna sahip olacaksınız.

Steam’ın sunmuş olduğu Arma 3 indirim kampanyası yalnızca oyunun kendisiyle alakalı değil. Aynı zamanda oyuna ek olan paketleri de bu indirim kampanyası kapsamında satın alabiliyorsunuz. Oyunu aldıktan sonra daha da zenginleştirmek isteyenler bu yola başvurabilirler.

Arma 3’ün Özellikleri Nelerdir?

Arma 3 gelişmiş özellikleriyle dikkat çekmeyi başaran bir FPS oyunu olarak biliniyor. Piyasaya sürülüşü 2013 yılına dayanan bu oyun raflardaki yerini aldığı ilk anlardan günümüze dek geliştirilmeye ve yeni modlar kazanmaya devam etti. Çıkış tarihinin üzerine onca zaman geçmesine rağmen hala etkinliğini korumasını bu duruma bağlıyoruz.

Arma 3 oynamak istediğiniz takdirde 40 çeşit silah ve 20’nin üzerinde araç kullanma şansına sahip olacaksınız. Tüm bunların dışında Arma 3 oyuncuları kendilerine özel modlar oluşturma seçeneğine de sahip. İlgili özellik Arma 3’ün oynanabilirlik oranlarına önemli artılar katıyor. Gerek kendi modlarınızla gerekse sürekli olarak Arma 3 geliştirici ekibi tarafından hazırlanmaya devam eden modlarla eğlencenin tadını çıkarmak istiyorsanız Steam’in arama kısmına Arma 3 yazarak bu oyuna ulaşabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı